Сучасні технології Вашого бізнесу
Працюємо з 2006 року
(093) 541-76-76

Оксамитова новинка в світі поліграфії!

01 грудня 2017 р.
 Оксамитова новинка в світі поліграфії!

Відмінна новина для тих, хто шукає нові поліграфічні рішення для популяризації товарів і послуг – це оксамитовий папір, який викликав справжній фурор.

Вам необхідні візитка або флаєр, приємні на дотик, унікальна обкладинка журналу? Рекомендуємо новий папір, який відкриває перед замовниками незвідані раніше грані поліграфії?

Оксамитовий папір (він же "Батерфляй", Butterfly), виготовлений ​​за технологією Soft Touch - продукт, знайомство з яким для споживача / користувача поліграфічної продукції починається з візуальних і тактильних відчуттів.

Оксамитовий папір, м'який на дотик, чистий, як повітря, непередбачуваний, як метелик, виведений на ринок України під брендом «Butterfly».

Візуалізація образу досягається завдяки унікальній структурі покриття Оксамитового паперу, який виходить в результаті нанесення на поверхню паперу-основи покриття, що імітує оксамитову тканину (ворс з волокон різної довжини наноситься на поверхню паперу-основи електростатичним способом).

Висока щільність, насиченість тону - ось атрибути Оксамитового паперу! А приголомшливе "звучання" найрізноманітнішої палітри кольорів, відтворених на цьому матеріалі, не сплутати ні з чим.

Глибину яскравих і насичених кольорів доповнюють тактильні відчуття, які користувач отримує від дотику з Оксамитовим папером.

Оксамитовий папір доступний кожному користувачеві

У висновку на ринок технології "Гламурного гібриду" і Оксамитового паперу є деяка різниця. На відміну від продукції з "гібридною печаткою" Оксамитовий папір з самого початку не позиціонували як елітний, ексклюзивний - а який доступний кожному користувачеві.

Споживач може потребувати економ-тиражі для покриття широкої аудиторії, але, в той же час, - і в ексклюзивному продукті в невеликій кількості.

Ретельно вивчивши поліграфічні новинки з усього світу, а також досліджуючи властивості, комбінуючи їх з уже впровадженими технологіями і тестуючи на поліграфічному обладнанні - отримали відмінний папір. Поява такої «родзинки» серед можливих пропозицій свідчить лише про те, що можливості Оксамитового паперу прекрасно відомі багатьом друкарям. Перші клієнти, які замовили матеріали на Оксамитовому папері, оцінили його незвичайність. «Оксамитова технологія» робить теплими навіть холодні кольори. Особливо приємним є поєднання Оксамитового паперу з відтінками помаранчевого кольору, трендових кольорів цього сезону. По-друге, зображення на папері здається дивно глибоким навіть без застосування додаткових післяпечатних технологій. Отже, вироби на Оксамитової папері виглядають набагато краще, ніж на звичайному. І на дотик Оксамитовий папір - прекрасний!