Сучасні технології Вашого бізнесу
Працюємо з 2006 року
(093) 541-76-76

Арома-візитки для вашого бізнесу

31 січня 2020 р.
Арома-візитки для вашого бізнесу

У цій статті розглянемо оригінальну можливість заробити на виготовленні ароматизованих візиток.

Сама по собі візитка є обличчям будь-якої компанії, ароматизована ж картка лише підкреслить своєрідність вашої фірми і її неповторний імідж завдяки силі ароматів. Потенційним клієнтам також передасться ваш настрій: візитка буде поширювати навколо себе арома-молекули, виділяючи чудовий аромат протягом тижнів або навіть місяців при дбайливому зберіганні.

Для людей, які сумніваються в тому, що ароматизовані візитки зможуть принести практичну вигоду фірмі, напишемо, що подібна картка допоможе співробітникам вашої фірми виділитися на тлі ваших конкурентів, надовго запам'ятатися клієнтам.

Крім того, клієнти можуть показати ваші арома-візитки своїм родичам, колегам і друзям - таким чином, фірма може придбати додаткових ділових партнерів. Ароматизувати можна не тільки візитки, але і дисконтні карти, флаєри, купони - подібна арома-поліграфія неодмінно приверне покупців, ставши чудовою рекламою для вашої фірми або магазина.

За якістю і оформлення візитки відразу можна визначити респектабельність підприємства і його положення на ринку - чим більш дорогий папір використовувався для створення візитки, чим дорожчі чорнила і виразніші дані, тим вище рівень фірми. Завдяки візитці можна дізнатися вихідні дані фірми: адресу, ПІБ керівника фірми, контактні телефони.

Грамотно та якісно оформлена візитка зможе ненав'язливо створювати рекламу продукції фірми або послуг, що надаються. Професійна розробка дизайну візитних карток, ретельний підбір матеріалу і відповідної кольорової гами є відповідальною і трудомісткою роботою.

 У даній бізнес-ідеї ми розглянемо переваги поширення ароматизованих візиток. Фактично доведено, що запах здатний сильно впливати на людину. За допомогою різних ароматів можна впливати на настрій, психічний стан, правильно підібраним запахом можна навіть вбити.

Призначення вашої ексклюзивної арома-компанії буде полягати в тому, щоб залучати максимально можливу кількість потенційних клієнтів, забезпечуючи своєму підприємству стабільний дохід і подальший розвиток. Чим якісніше ви будете надавати свої послуги, тим більше замовників придбаєте в майбутньому.

Деякі запахи здатні якнайкраще впливати на головний мозок і бути приємними переважній більшості людей. Вчені провели безліч наукових досліджень, щоб встановити, як особистість людини і її темперамент впливають на схильність до того чи іншого аромату. Зазвичай людям приємні запахи, що викликають теплі спогади про безтурботне дитинство, радісні миттєвості життя, перше кохання; під впливом подібних ароматів багато хто розслабляються і стають здатними адекватно сприймати інформацію, представлену на візитці.

Можливо, вам доведеться зіткнутися з клієнтами, охочими щоб їх візитка пахла продукцією фірми - наприклад, парфумами чи кавою. Або, припустимо, якщо фірма виробляє дерев'яні меблі, арома-візитка з запахом лісу буде сприятливо впливати на клієнтів. А ось із замовленням власника кафе чи ресторану доведеться повозитися: візитка з запахом курки або смажених пельменів лише розохотить і розлютить людину, особливо голодну, яка сидить на дієті. В такому випадку не варто очікувати вигідного контракту або дзвінка з пропозицією про співпрацю.