Сучасні технології Вашого бізнесу
Працюємо з 2006 року
(093) 541-76-76

Безпека сайтів і веб-додатків

15 січня 2020 р.
Безпека сайтів і веб-додатків

Під безпекою веб-сервісів, як правило, розуміється забезпечення схоронності даних і їх недоступність для сторонніх осіб, а також здатність додатки зберігати працездатність при кібератаки і не піддаватися зараження вірусами.


Безпека сайтів залежить від якості їх програмного коду і від компетентності адміністратора веб-сервера. Тобто причиною погроз безпеки може бути як вразливість самого сайту перед кібератакою (наприклад, відсутність захисту від перебору паролів), так і помилки, допущені адміністратором веб-сервера (наприклад, несвоєчасне оновлення ПЗ). Не менш частою причиною зломів є незнання або недотримання співробітниками банальних правил безпеки (прості паролі, введення даних на фішингових сайтах, зараження вірусами ПК адміністраторів). Чорний список поганих клієнтів

Рекомендації
Довіряйте розробку вимогливих до рівня безпеки сервісів досвідченим фахівцям, новачки, як правило, можуть домогтися працездатності додатки, але не в змозі врахувати ризики злому.
Адмініструванням сервера повинен на регулярній основі займатися фахівець, більшість заражень сайтів вірусами відбувається через те, що серверне ПЗ ніхто не оновлює.
Якщо вас мучать сумніви про безпеку вашого сайту, то замовте аудит безпеки у незалежній компанії.