Сучасні технології Вашого бізнесу
Працюємо з 2006 року
(093) 541-76-76

Кому сьогодні потрібні поліграфічні послуги?

23 листопада 2015 р.
Кому сьогодні потрібні поліграфічні послуги?

Чи не буде новиною той факт, що без поліграфічних послуг дуже важко уявити сьогоднішнє життя. Задумайтеся, скільки корисної інформації ми отримуємо з друкованих носіїв. Навіть розвиток технологій, а зокрема інтернет-комунікацій, не заважає поліграфічній продукції займати міцне місце в нашому повсякденному житті. Вона завжди буде цінуватися за свою простоту і хорошу інформативність.

КОМУ Ж НЕОБХІДНА ПОЛІГРАФІЧНА ПРОДУКЦІЯ?

Безумовно, основним замовником є власники бізнесу. Чому? А тому, що цей вид реклами завжди добре окупає витрати на її виробництво. При своїй відносно не високій ціні, поліграфічна продукція відмінно справляється з покладеною на неї функцією генератора продажів. Рекламні буклети або листівки завжди приємно тримати в руках, вони привертають увагу і не залишаються непоміченими. Звичайно, дуже важливо щоб дизайн такої продукції був на найвищому рівні. Погодьтеся, що тримати в руках шматочок папірця з нерозміченим текстом не зовсім приємно і, як правило, така реклама відправляється не інакше як у сміттєвий бак.

ЯК ПРАВИЛЬНО ЗРОБИТИ ДИЗАЙН ДРУКОВАНОЇ ПРОДУКЦІЇ?

Є певні схеми або скоріше правила створення рекламної продукції, але це більше рекомендації, ніж постулати. Справа в тому, що дизайн це творчий процес, і він повністю залежить від ваших ідей та ідей дизайнера, з яким ви працюєте. Найпростішим способом зробити дизайн рекламного буклету або візитки хорошими і які запам'ятовуються - це стати на місце свого клієнта. Уявіть, яка саме інформація потрібна людині, яка можливо стане вашим партнером або покупцем, які кольори будуть залучати його увагу, а які навпаки напружувати зір. Частою помилкою багатьох замовників є надлишок інформації. Людина просто не читатиме величезні, перевантажені буклети, наповнені всілякими вступами і виносками. Намагайтеся вмістити найважливішу інформацію в декілька пропозицій, і ви помітите наскільки простіше і легше буде сприйматися буклет або візитка.

КОМУ ПОТРІБНА ОПЕРАТИВНА ПОЛІГРАФІЯ?

Ми завжди кудись поспішаємо. Іноді, здається, що справи навалюються на нас зі швидкістю снігової лавини. Але як би важко нам не було, клієнтів залучати все ж необхідно. Що ж робити, коли потрібно виготовити рекламну продукцію максимально швидко? Помічником у такій ситуації стане оперативна поліграфія. Час - це найцінніше, що є у будь-якої людини, а особливо яка займається яким-небудь видом бізнесу і його економія для багатьох стає пріоритетним завданням. Припустимо, що через кілька днів (або навіть на наступний день) у вас намічена важлива презентація послуг, а ви настільки замоталися, що зовсім забули про те, що необхідно виготовити візитки, стенди або листівки. Як з будь-якої важкої ситуації завжди можна знайти вихід, так і з цієї вихід теж знайдеться. Оперативна поліграфія дозволяє виготовити рекламу максимально швидко, щоб клієнти не залишилися без необхідної інформації, а ви в свою чергу не уславилися безвідповідальною людиною.

ЩО СПІЛЬНОГО МІЖ СТЕНДОМ ТА ХОРОШИМ МЕНЕДЖЕРОМ З ПРОДАЖУ?

Основним завданням будь-якого бізнесу є продаж. І неважливо продаєте ви якийсь продукт або послугу - важливо те, наскільки добре ви це робите. Не секрет, що клієнт не прийде самостійно, поки ви належним чином не звернете на себе увагу. Можна звичайно озброїтися рупором і голосно розхвалювати свою організацію, а можна зробити все інформативніше і акуратніше.
Як стає зрозуміло з самої назви, виставкові стенди - це атрибут виставки. Добре оформлений стенд може залучити не менше клієнтів, ніж згадана людина з рупором, тільки шуму від нього на порядок менше. Як і у випадку з друкованою продукцією, виставковий стенд має нести тільки найважливішу інформацію, яка не буде перевантажувати відвідувача виставки непотрібними символами. Повірте, якщо витратити трохи часу на гарне оформлення стенду, то він цілком зможе продати продукт або послугу не гірше менеджера.

ЯКІ ОБРАЗИ ПРИХОДЯТЬ В ГОЛОВУ, КОЛИ ВИ ЧУЄТЕ СЛОВО КОНВЕРТ?

Будемо сподіватися, що це не сіра зарплата або ще, що-небудь не зовсім законне. Здавна в конвертах перебувала важлива інформація. От тільки, якщо раніше це було листування між закоханими, то тепер - це комунікація між партнерами по бізнесу. Чому саме конверт? З розвитком технологій електронна пошта перестала бути чимось загадковим і незрозумілим для простої людини. Сьогодні її використовують практично всі люди, які, так чи інакше, підтримують контакт зі знайомими, родичами, клієнтами та партнерами. Але одночасно з незаперечною зручністю такого роду комунікації стала чимось буденним і непримітним. Хочете здивувати свого клієнта або партнера по бізнесу? Надішліть йому договір або комерційну пропозицію у фірмовому конверті. Повірте, такий лист обов'язково буде прочитано, а ваша організація заслужить додаткову пошану.

ЯКИЙ СЬОГОДНІ ДЕНЬ? АБО ЧОМУ КАЛЕНДАР ПОВИНЕН БУТИ В КОЖНІЙ ОРГАНІЗАЦІЇ?

Думаєте, що забути, який сьогодні день і місяць може тільки людина, що страждає провалами у пам'яті? А ось і ні! Запрацювавшись можна забути і власне ім'я. Звичайно, такі випадки сигналізують про те, що вам скоріш за все потрібно відпочити, але все ж, таке може трапитися з кожною зайнятою людиною. Хороший календар не тільки нагадає про сьогоднішній день тижня - він також зможе стати відмінною прикрасою офісу. Також цей продукт можна використовувати як ненав'язливий сувенір партнеру або клієнту. Настільний календар не займе багато місця і стане гарним носієм рекламної інформації.

ШУКАЄТЕ ХОРОШИЙ ДРУК ПОЛІГРАФІЧНОЇ ПРОДУКЦІЇ? ВЖЕ ОБ'ЇЗДИЛИ ВЕСЬ КИЇВ?

Досить шукати! Звертайтеся до Max Kulikoff, тут виконають всі необхідні послуги: дизайн і друк поліграфії, виготовлення візиток, листівок, календарів, буклетів і ще багато цікавого, а головне необхідного.