Сучасні технології Вашого бізнесу
Працюємо з 2006 року
(093) 541-76-76

Про створення рекламних листівок, буклетів

12 листопада 2014 р.
Про створення рекламних листівок, буклетів

Якщо ви вирішили заснувати власний бізнес, рано чи пізно ви прийдете до того, що без повноцінної рекламної кампанії вам просто не обійтися.
В якості тієї продукції, що може бути охарактеризована як рекламна продукція, можна розглянути рекламні вуличні банери, розтяжки, календарі, листівки, ручки, футболки, на які нанесено логотип компанії та супутня інформація. Зупинимося докладніше на рекламних буклетах і листівках, які вважаються найбільш затребуваною продукцією в поліграфічних компаніях і сучасних друкарнях. При бажанні ви можете замовити друк у MaxKulikoff рекламні буклети, листівки, продумавши самостійно їх зміст.

Якщо ви тільки починаєте свою підприємницьку діяльність, і замовляєте буклети та листівки для того, щоб підняти імідж своєї компанії, зробити її на споживчому ринку впізнаваною, в такому випадку радимо скористатися послугами професійного дизайнера, за його допомогою ваші буклети та листівки будуть максимально інформативними, яскравими , оригінальними.
Разом з висококваліфікованими співробітниками, ви зможете розробити свій неповторний стиль, а в подальшому і роздрукувати листівки дешево, причому їх якість буде відповідати всім сучасним вимогам, що пред'являються до рекламної продукції.

Яким має бути зміст рекламної листівки, щоб вона виконувала своє функціональне призначення?

У першу чергу важливо правильно підібрати співвідношення ілюстративного і текстового матеріалу, який буде друкуватися на рекламній листівці. Якщо у ваші плани входить реклама продукції, листівка повинна містити кольорові високоякісні фотографії товарів, зроблені в різних ракурсах. Крім того бажано на листівці вказати вартість продукції, якісь спеціальні додаткові технічні характеристики, щоб покупцеві було легше орієнтуватися в ціновому діапазоні, вазі, габаритах товару.

Для того, щоб потенційні покупці могли прийти у вашу компанію за товарами, які їм сподобалися, вказуйте в рекламній листівці контактну інформацію, тобто адресу вашого підприємства (магазину), а також режим роботи, контактні телефони. Оптимальним варіантом фахівці з реклами вважають розміщення на рекламних листівках адресу інтернет сайту вашої компанії.

Згідно з результатами статистичних досліджень, проведених з питань впливу реклами на споживчий попит, вдалося з'ясувати, що наявність у компанії власного інтернет сайту суттєво підвищує його авторитет в очі потенційних покупців і партнерів по бізнесу. Важливо також продумати формат рекламної листівки. Якщо вона матиме формат А4, така листівка повинна згинатися навпіл, тобто являти собою мінігазету. Тоді покупцеві буде зручно покласти її у сумку, щоб удома, у спокої, більш детально ознайомитися з тими пропозиціями, які є в листівці. Крім того важливо надрукувати листівку на якісному папері, використовуючи спеціальне чорнило, яке не "потече» при першому попаданні на рекламну листівку крапельок води. Безумовно, компанії доведеться неабияк «розщедритися» на створення рекламних листівок, але ж витрати з часом окупляться, продукція стане впізнаваною, а отже - проданою.