Сучасні технології Вашого бізнесу
Працюємо з 2006 року
(093) 541-76-76

Сайт для підприємця-початківця

06 лютого 2020 р.
Сайт для підприємця-початківця

Сайт для підприємця-початківця - це запорука успіху і швидкий старт бізнесу. Вартість сайту сьогодні це аксіома, яка не потребує доказів, хоча, багато бізнесменів-початківців в це не завжди вірять і намагаються використовувати старі, дідівські способи просування своєї справи - газети безкоштовних оголошень, оголошення на дверях під'їздів, на стовпах та парканах. Це, звичайно, може дати певний ефект, але телефон розриватися від дзвінків точно не буде, і клієнти не вишикуються у довгу чергу.

Сьогодні клієнт вибагливий і ледачий, а головне недовірливий. Якщо потенційний замовник ваших послуг не зможе протягом 5 хвилин ознайомитися з вашими послугами, подивитися, що ви вже зробили, дізнатися, що ви можете робите, крім того, що озвучено в оголошенні, то він просто вам не подзвонить. Навіщо, якщо є десятки, а то і сотні інших пропозицій, підтверджених фотографіями та змістовними описами.

Так що, сайт для сучасного підприємця просто необхідний. Взагалі, сайт сьогодні - це додатковий офіс, який працює цілодобово 7 днів на тиждень. Так, саме так. Ось в чому перевага власників сайтів? Це доступність інформації про компанію, послуги, товари цілодобово. Ваш потенційний замовник не завжди готовий шукати інформацію виключно в робочий час. Зручніше пошукати потрібний товар або послугу вдома після робочого дня за чашкою кави.

Це 30 років тому купували газети і переглядали їх за вечерею. Сьогодні ввечері включають планшет і, попиваючи чайок, крокують по безмежним просторам інтернету у пошуках чогось корисного, потрібного і важливого. А вас там немає. Тобто, ваше оголошення є, а вас самих немає.

Так що, сайт для індивідуальних підприємців, це не розкіш, а засіб заробітку і просто необхідність.