Сучасні технології Вашого бізнесу
Працюємо з 2006 року
(093) 541-76-76

ТОП-3 шрифтів для веб-дизайну

03 грудня 2017 р.
ТОП-3 шрифтів для веб-дизайну

Якимось 6-м почуттям ви здогадуєтеся, що стандартні шрифти - трохи не те, що потрібно ... І ви маєте рацію: стандартні шрифти у дизайні сайту - це нудно.

Якщо з підбором кольору свої особливості, то головний секрет при виборі шрифтів для дизайну сайту - це Google Fonts. Просто вибирайте ті, які підтримують кирилицю і є у вільному доступі, тобто безкоштовні. Так ви вбиваєте відразу двох зайців, оскільки:

  1. У Google Fonts немає неякісних шрифтів
  2. Такі шрифти легко підключаються при верстці і з ними немає ніяких проблем у відображенні на різних браузерах.

Усе. Чи не так складно, як здавалося раніше, правда? Ось три шрифти, які частіше за інші використовуються при розробці дизайну сайтів.

1. PT Sans

PT Sans

Шрифт, який ідеально підходить для основного тексту розміром 18-22 pt. Він відмінно контрастує з більш витонченими шрифтами заголовків, наприклад з Lobster, Roboto Condenced і тонким Open Sans Light. Мабуть, це найпопулярніший шрифт.

2. Roboto

Roboto

Roboto - цей шрифт найбільше підходить для заголовків. Особливо стан Condenced (стиснений) Bold. Бажано робити всі букви великими. З PT Sans, наприклад, відмінно поєднується. А ще крутіше, якщо взяти Roboto Slab (брусковий шрифт, із зарубками). Як і всі шрифти з однієї родини -  це найкраще поєднання шрифтів - використання одного і того ж шрифту, але із зарубками і без.

3. Open Sans

Open Sans

Шрифт Open Sans характеризується цікавими зображеннями. Він може бути як і стиснутим (Condenced) за прикладом Roboto, так і тонким (Thin, Light), ну і звичайно звичайним (Regular) і жирним (Bold). Як його можна цікаво застосувати? Можна зробити великий заголовок тонким Open Sans (36 pt), а основний текст під ним - дрібним (18-20 pt) PT Sans або цим же Open Sans Regular. До речі, дуже свіжо і по-сучасному виглядає, і це те, що вам потрібно, якщо ви шукайте шрифти для flat дизайну.

Висновок

Google Fonts вас не підведе, шрифти для дизайну там точно хороші і можна знайти різноманітність крутих варіантів і поєднань, в тому числі - в безкоштовному доступі. 3 шрифти, про які розказано вище, допоможуть вам в роботі і безперечно додадуть вашим макетам більш професійний вигляд. Беручи їх, ви точно не помилитеся.