Сучасні технології Вашого бізнесу
Працюємо з 2006 року
(093) 541-76-76

Види візитних карток

16 лютого 2014 р.
Види візитних карток

Візитки умовно діляться на кілька видів: Особисті, ділові й корпоративні.

Особиста візитна картка
 
Особисті візитки використовуються при дружньому знайомстві і неформальному спілкуванні. Як правило візитка містить ім'я і прізвище власника і іноді телефонний номер. Посада, адреса в ній не обов'язкові. Стиль виконання може бути будь-яким і розробляється відповідно з особистими уподобаннями власника. 
 
Ділова візитна картка
 
Ділові візитки використовуються в бізнесі, на офіційних зустрічах і для надання контактної інформації потенційним клієнтам. На ділових візитках обов'язково вказуються ім'я, прізвище, посада представника бізнесу, а також назва компанії та її вид діяльності. В оформленні візитки використовується фірмовий стиль компанії, логотип і т.п. Такі візитки зазвичай мають строгий дизайн. 
 
Корпоративна візитна картка
 
Як правило не містить імен і прізвищ. У ній вказується повна інформація про компанію: сфера діяльності фірми, перелік послуг, контактні телефони, карта проїзду, адреса веб-сторінки. Має вигляд, що точно відповідає фірмовому стилю компанії. Зазвичай має рекламний характер і в основному використовується на виставках . Часто їх роблять двосторонніми.