Сучасні технології Вашого бізнесу
Працюємо з 2006 року
(093) 541-76-76

Web - дизайн 2018 року

29 травня 2018 р.
Web - дизайн 2018 року

Веб-дизайн постійно розвивається.

Те, що виглядало сучасно та креативно, може відразу застаріти, а тренди, що пішли в небуття - знову можуть повернутися в моду.

В статті зібрано список з 15 тенденцій, щоб підготувати вас до того, куди направить хвиля веб-дизайну.

1. Жирний шрифт

Все більше і більше компаній звертаються до великої і сміливої типографіки, щоб закріпити увагу на головній сторінці. Цей стиль найкраще працює, коли інша частина сторінки оформлена чисто і мінімалістично. Наприклад, як у бруклінського агентства Huge.

2. Сінемаграфія

Сінемаграфія - це зациклене статичне відео або gif-файл, де частина картинки нерухома. Це популярний спосіб додати руху статичним сторінкам. Приклад - сайт датського агентства CP + B Copenhagen, на якому гіфка робить цікавою просту сторінку.

3. Бруталізм

Щоб виділитися з океану охайних організованих сайтів, дизайнери використовують грубі і незграбні структури. Спочатку це може здатися дратівливим, але де-які популярні бренди вже розмістили агресивні елементи на своїх сайтах. Наприклад, Bloomberg.

4. Насичений градієнт

Градієнти були всюди у 2017 році, і вони залишаються популярними і у 2018-му. Головна сторінка на сайті агентства Y7K в Цюріху показує чудовий приклад того, як зробити двоколірний ефект свіжим і сучасним.

5. Яскраві кольори в різних прошарках

Розташовані зигзагоподібно і накладені один на одного яскраві шари додадуть глибину і текстуру простому макету сайту, як видно на прикладі команди з Сан-Паулу Melissa Meio-Fio

6. Тільки текст

Деякі веб-сайти взагалі прибирають зображення і розділи навігації, спираючись тільки на кілька рядків простого тексту.

Датське агентство B14 використовує такий підхід: на сайті описується їх мета і даються посилання на роботи. Це сучасний і не захаращений підхід до інформації.

7. Ілюстрації

Багато компаній звертаються до ілюстраторів та художників, щоб замовити ілюстрації для своїх веб-сайтів. Останні роки домінує плоский дизайн і мінімалізм, а ілюстровані штрихи додають сайту індивідуальності. Це видно на чарівному прикладі з NewActon, розробленому австралійським цифровим агентством ED.

8. Ультра-мінімалізм

Беручи класичний мінімалізм за крайність, деякі дизайнери заперечують умовні правила оформлення сайтів і зосереджуються на простих потребах. Сайт від дизайнера Mathieu Boulet зосереджений навколо декількох посилань на його соцмережі і інформацію.

9. Duotone

Duotone — це монохромне зображення з доданими поверх кольором або яскравим градієнтом. Цей ефект робить картинку соковитіше і яскравіше.

Ці спрощені двоколірні колірні схеми виглядають круто і сучасно, як в прикладі Australian Design Radio.

10. Поєднання горизонтального і вертикального текстів.

Змішуйте вертикальну та горизонтальну вирівнювання тексту, щоб освіжити сторінку. Для натхнення - приклад режисера Matt Porterfield.

11. Геометричні форми та патерни

Незвичайні форми і патерни все частіше з'являються на сайтах і додають деяку примхливість макету. Канадська дизайнерська студія MSDS використовує сміливі візерункові букви на головній сторінці.

12. Шрифт Serif

Багато років дозволу екрану були обмежені, а у онлайн-шрифтів не було підтримки, і тому в боротьбі за розбірливість і чистоту сайтів дизайнери багато років уникали шрифтів із зарубками. Тепер техможливості стали ширше, тому шрифти із зарубками - важливий елемент в 2018 році. Вони ніколи не виглядали так сучасно, як зараз. На сайті The Sill заголовок serif додає вишуканості та стилю.

13. Перекриття тексту та зображеннь

Текст, який злегка перекриває зображення, став популярним ефектом в блогах і портфоліо. Арт-директор і фронтенд-розробник Thibault Pailloux на своєму сайті не тільки частково перекрив зображення текстом, але і додав підкреслення кожному заголовку.

14. Натуральні форми

Минули ті часи, коли суворі макети по сітці і гострі краї були обов'язковим атрибутом макета. У 2018-му будуть модні вигнуті лінії і м'які натуральні форми. У прикладі з Neobiмультяшний фон додає благородства, індивідуальності і яскравості нескладному дизайну.

15. Мальовані шрифти

Призначені для користувача відмальовані вручну шрифти в останні місяці з'являються все частіше. І не без підстав, адже вони додають зображенні характеру і чарівності. На KIKK Festival's website створений вручну шрифт став химерним якорем на головній сторінці.