Сучасні технології Вашого бізнесу
Працюємо з 2006 року
(093) 541-76-76

Створення дизайну сайту

послуги веб-дизайну Веб-дизайн визначає зовнішній вигляд сайту, це перше, що бачить відвідувач. Таким чином, дизайн сайту вже підсвідомо формує думку про підприємство у потенційних клієнтів.
Дратівливий або переобтяжений деталями веб-дизайн може відштовхнути відвідувача від подальшого вивчення сайту, і, можливо, іншого шансу зацікавити цю людини не буде.
Ми пропонуємо:
  • «смачний» дизайн
  • зрозумілий дизайн
  • багатофункціональний дизайн

Не дозволяйте поліграфістам знищити свій сайт до його створення!

Ми з повагою ставиться до роботи поліграфічних підприємств, до їх творчості і вміння. У нас чудові стосунки з деякими з них. Вони часом придумують і реалізовують чудові ідеї, симпатичні і оригінальні друковані матеріали і прекрасні зображення. Але сайт - це не картинка.
Дизайнери поліграфії не знайомі з:
  • веб-стандартами
  • веб-нововведеннями
  • вимогами до дизайну інтерфейсів
Саме через відсутність необхідних знань у веб-дизайні успішні поліграфічні компанії не розробляють дизайн сайтів і, вже тим більше, не створюють самі сайти.
Дозволити поліграфічної компанії розробляти дизайн сайту - це як доручити пластичному хірургу провести операцію на серці.
Ви вб'єте свій сайт до початку його роботи.

Раціональна пропозиція по веб-дизайну

Доручіть розробку дизайну сайту досвідченим співробітникам нашої компанії: фахівцям в оформленні сайтів і створення цікавого, зрозумілого, функціонального веб-дизайну, що запам'ятовується.