Сучасні технології Вашого бізнесу
Працюємо з 2006 року
(093) 541-76-76

SEO оптимізація сайту: внутрішня і зовнішня

Користувачі Інтернет щодня користуються різними пошуковими системами, і знають, що задавши запит у пошуковому рядку, в результаті роботи пошукача вони отримають сторінку з першою десяткою «відповідей». Відповідно, власники сайтів докладають всіх зусиль, щоб потрапити саме сюди. Але що для цього потрібно зробити? Краще за всіх принципи роботи пошукових систем знають фахівці, що пропонують SEO послуги з розкручування або пошукової оптимізації web-сайту.
Що таке SEO оптимізація?
SEO оптимізація сайту під пошукові запити (або просто SEO від Search Engine Optimization) включає в себе цілий комплекс спеціальних заходів, які спрямовані на досягнення сайтом високих позицій у видачі пошукових систем. В результаті роботи SEO-фахівців, про Ваші товари / послуги, та й у цілому про сайт, дізнається якомога більша кількість користувачів мережі Інтернет.
Що таке «сайт у ТОП-10»?
Це результат оптимізації та розкрутки сайту для різних пошукових систем. Тобто сайт Ви будете бачити на першій сторінці після пошукового запиту. Саме на ній переважна більшість користувачів і закінчують свій пошук. І якщо Ваш web-сайт у ТОП-10, то істотно підвищиться його відвідуваність, а у Вас буде більше клієнтів.
Хоча і кажуть, що реклама - двигун торгівлі. Але, як Ви вже зрозуміли, Інтернет працює за іншими правилами. Саме тому SEO оптимізація сайту у пошукових системах має не менше значення для Вас, як для власника бізнесу.
Вартість SEO-оптимізації
Багатьох хвилює питання про вартість оптимізації сайту. Більшість організацій не відповідає на це питання, посилаючись на те, що ціна оптимізації залежить від обсягу робіт. І вони мають рацію. Як Ви розумієте, оптимізувати можна 5-сторінковий сайт, а можна 50-сторінковий, і обсяг роботи буде абсолютно різним. Тому розрахунок вартості проводиться індивідуально.
При замовленні підтримки сайту, надаються знижки на оптимізацію!
Внутрішня оптимізація сайту
Роботи по внутрішній оптимізації сайту вважаються основними. Саме за їх рахунок збільшується ймовірність автоматичного виведення сайту на перші позиції, а також зростає зацікавленість відвідувачів у вашому сайті.
Внутрішня оптимізація сайту складається з наступних заходів:
 • Проведення аналізу, що визначає, наскільки сайт відповідає технічним вимогам. Даний етап дозволяє виявити помилки, допущені веб-майстрами. При відвідуванні Вашого сайту пошуковими роботами робиться висновок про те, наскільки якісно розроблений сайт, а висновки ці робить пошуковий робот. Якщо на неоптимізованому сайті присутньо багато недоробок, пошуковий робот одразу зазначає кожну з них та інформує пошукову систему, яка, в свою чергу, робить висновки про якісність сайту. Ці висновки достатньою мірою вплинуть на ранжування Вашого ресурсу;
 • Виправлення недоліків, виявлених на першому етапі;
 • Складання списку слів та фраз (семантичного ядра сайту), які здатні найбільш точно охарактеризувати тематичну спрямованість ресурсу. Наші фахівці не просто підберуть ключові запити, що підказані системою підбору фраз, а зроблять це виходячи з того, який запит буде формувати жива людина, тобто цільовий клієнт;
 • Аналізується статистика ключових слів з подальшим їх підбором для сторінок і розділів сайту;
 • Згідно з раніше визначеним семантичним ядром здійснюється написання Meta-тегів Keywords і Description, а також Title відповідно до стандартів;
 • Коректуються URL-и сторінок і навігація, що дозволяє адаптувати пункти меню та адреси під існуюче семантичне ядро сайту;
 • Оптимізуються тексти, причому цей процес вимагає вміння задовольнити вимогам як пошукових алгоритмів, так і веб-аудиторії;
 • Проводиться внутрішня перелінковка сторінок, яка дозволить грамотно розподілити вагу сторінок Вашого сайту. Так само, для того, щоб внутрішня оптимізація сайту мала ще більший ефект, ми розробимо спеціальну схему перелинковки ресурсу, яка буде створена спеціально для Вашого сайту.
Зовнішня оптимізація сайту
Процес оптимізації складається не тільки з внутрішньої, але ще й з зовнішньої оптимізації. Під зовнішньою оптимізацією сайту розуміється грамотне формування якоїсь репутації сайту в очах пошукових систем. До такої оптимізації відносять нарощування маси посилань сайту, тобто створення свого роду бази сайтів зі схожою тематикою, які будуть засилатися на сайт, тим самим збільшуючи довіру пошукових систем даного сайту і збільшуючи його позиції у пошуковій видачі по різним пошуковим запитам.
Зовнішня оптимізація сайту зараз є трудомістким процесом, тому що включає в себе не тільки відбір хороших сайтів для створення бази посилань, а й створення анкорів посилань під кожен просувний ключовий запит.
SEO Оптимізація і просування сайту по НЧ запитам
Так як без серйозних капіталовкладень прокласти доріжку у ТОП і закріпитися у хіт-параді Гугла по високочастотним запитам практично нереально, доводиться боротися за місце під сонцем іншими способами. Найбільш ефективним вважається SEO-оптимізація і НЧ - просування сайту. Ця методика дозволяє:
 • отримати більш високий відсоток цільового трафіку;
 • скоротити бюджет на просування;
 • забезпечити стабільно високу видачу та незалежність від примх ПС.
При таких райдужних перспективах, необхідно усвідомлювати, що просування по НЧ - досить тривалий і важкий процес, який вимагає залучення компетентних фахівців. Допущені через недосвідченість помилки призводять до втрати частини відвідувачів. Дана внутрішня SEO оптимізація сайту проводиться у кілька етапів:
 1. Підбір релевантних сторінок і найбільш підходящих низькочастотних і низько конкурентних запитів (але у більшості випадків є об'єктивна необхідність створення окремої посадкової сторінки під конкретний запит);
 2. Проведення технічної оптимізації сторінок для подальшого SEO просування по низькочастотним запитам;
 3. Виконання внутрішньої перелінковки на сайті;
 4. Підбір майданчиків для придбання посилань і подальша їх закупівля у необхідній кількості.
Контент для сайту, як ефективний засіб оптимізації
За своєю значимістю професійно підібраний SEO-копірайтинг не поступається усім іншим заходам технічного плану, покликаних забезпечити пошукову оптимізацію сайту. Правильний контент підвищує релевантність текстів для ПС, знижує залежність ресурсу від зміни алгоритмів пошуку, а також сприяє конверсії відвідувачів у покупців.
Висока унікальність, відсутність помилок і наявність потрібних ключових фраз у необхідній кількості - не гарантія того, що текст сподобається пошуковому роботу. Останні удосконалення алгоритмів спрямовані на «олюднення» текстів, причому вимоги до контенту з боку роботів будуть ставати все жорсткіше і жорсткіше.
При цьому не слід забувати про тих, хто буде читати й осмислювати статті, а не тільки аналізувати їх технічну складову. Середньостатистичний відвідувач ледачий, він приходить на сайт за конкретною інформацією і хоче її отримати, не докладаючи особливих зусиль. Саме тому пошукові машини віддають перевагу логічним, інформативним текстам з чіткою структурою і підзаголовками. Що відповідає всім цим вимогам контент є дієвим інструментом для:
 • додаткової оптимізації ресурсу за рахунок його внутрішньої перелінковки;
 • залучення цільової аудиторії і збільшення часу їх перебування на сайті;
 • визначення релевантності сторінок у каталозі товарів.
Як і процедура аудиту сайту, його оптимізація вимагає комплексного виконання робіт. Половинчасті заходи не принесуть нічого, крім додаткових витрат. Це якраз той випадок, коли бажання заощадити, обертається додатковими збитками.
Як оптимізувати сайт? З нами - дуже просто!
Підбиваючи підсумки сказаного вище, можна відповісти на питання «Як оптимізувати сайт?» однозначно - звернутися до нас. Прочитавши матеріал, опублікований вище (а ми сподіваємося, Ви його подужали), можна зробити висновок про те, що оптимізація сайту є досить складним і трудомістким процесом, тому звернувшись до професіоналів, Ви можете бути впевнені у тому, що Ваш сайт перетвориться, як в плані контенту, так і в очах пошукових систем. Ми відрізняємося комплексним підходом і зможемо дуже якісно і ефективно оптимізувати Ваш сайт, виявити всі його слабкі місця і перетворити їх на переваги.
Як грамотно оптимізувати сайт? - Наші SEO-фахівці знають!