Сучасні технології Вашого бізнесу
Працюємо з 2006 року
(093) 541-76-76

Про створення сайту візитівки

Сайт-візитівка є одним з найпростіших варіантів розробки сайту і зазвичай включає в себе до десяти сторінок, де описуються основні напрямки компанії та її контактні дані.
Незважаючи на те, що сайт-візитівка є одним з найбільш недорогих і простих варіантів сайту, поставитися до його створення потрібно з такою ж увагою, як і до розробки більш об'емниx сайтів. Адже не важливо, Ваш сайт складається з тисячі сторінок або з п'яти - він є обличчям Вашої фірми в Інтернеті і повинен гідно Вас представляти.

Ціна сайту-візитівки

Ми пропонуємо два варіанти створення сайту-візитівки - з системою управління і без неї. Кожен варіант має свої плюси і мінуси. Нижче, докладніше про варіанти.

Сайт-візитівка без системи адміністрування

Даний варіант розробки сайту-візитівки передбачає, що у нього немає системи адміністрування. Тобто всі зміни, які потрібні, внести в створений сайт зможуть зробити тільки фахівці, що володіють навичками HTML. Основна перевага замовлення такого сайту - економія на вартості створення. І в тому випадку, якщо Ви не маєте наміру змінювати сайт і вносити в нього постійно нову інформацію, то цей варіант Вам підійде.
Вартість - від 14 100 грн.

Сайт-візитівка з системою адміністрування (CMS)

Куди зручніше замовити сайт-візитівку, який Ви зможете змінювати в будь-який час. Це можуть бути такі зміни як: контактні адреси фірми або компанії, опис на головній сторінці, додавання новин і статей про компанію, редагування окремих блоків.
Вартість - від 18 200 грн.

Замовлення сайту-візитівки та процес створення

Нижче описані основні етапи розробки сайту-візитівки - від початкових консультацій, до завершення проекту при замовленні в нашій web-студії «MaxKulikoff»:
  1. Попереднє узгодження. На даному етапі Ви описуєте те, що Ви очікуєте від сайту, його функціонал і можливості. Ми погоджуємо вартість сайту-візитівки і в тому випадку, якщо Вам підходить наша web-студія «MaxKulikoff»: для виготовлення Вашого сайту - укладаємо договір.
  2. Дизайн сайту-візитівки. Ми надаємо Вам варіанти дизайну сайту (кількість варіантів узгоджується) і Ви висловлюєте свою думку. Після того, як дизайн сайту-візитівки затверджений, переходимо до третього етапу.
  3. Розробка сайту-візитівки. Ми інтегруємо затверджений дизайн в систему управління (якщо сайт-візитка з адмініструванням) або ж робимо статичний сайт.
  4. Наповнення сайту-візитівки. Ми наповнюємо сайт наданими Вами матеріалами. Матеріали повинні бути надані доступних для більшості користувачів форматі. Або ж наповненням сайту займаєтеся Ви (все залежить від ціни робіт по створенню сайту).
  5. Розміщення в мережі Інтернет. Ми спільно з Вами вирішуємо питання, що стосуються доменного імені сайту та хостингу і розміщуємо сайт на ньому.
  6. Завершення роботи. Ми передаємо Вам усі матеріали і закриваємо договір. При необхідності - обговорюємо нові етапи роботи (просування, рекламу, модернізацію тощо).
Якщо Ви хочете дізнатися остаточну вартість створення конкретного сайту, заповніть, будь ласка, бриф на розробку сайту та надішліть його на email: info@kulikoff.com.ua
Наші менеджери обов'язково зв'яжуться з Вами, щоб надати комерційну пропозицію щодо створення сайту-візитівки.

Наші деякі роботи

Решту робіт можна побачити в нашому Портфоліо
Сайт-візитка для викладача

сайт-візитівка

Сайт-візитка для викладача

Детально
Створення сайту для адвокатського бюро

сайт-візитівка

Створення сайту для адвокатського бюро

Детально
Створення сайту для промислової компанії НГК

сайт-візитівка

Створення сайту для промислової компанії НГК

Детально
Створення сайту для Інституту зовнішньополітичних досліджень України

сайт-візитівка

Створення сайту для Інституту зовнішньополітичних досліджень України

Детально